Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy:

Mieszkania:

przytulne mieszkanko w którym może przebywać do 5 osób z dwoma pokojami, własną łazienką z natryskiem i wc oraz kuchnią z pełnym wyposażeniem  (kuchenka, lodówka, komplet naczyń itp.). Wyjście z mieszkania zapewnia wspaniały widok na piękna zieloną łąkę i jezioro. Wspaniałe warunki do wypicia porannej kawki.

Domki:

  • domek kempingowy  4 osobowy z jedną dużą sypialnią wyposażoną w łoże małżeńskie i dwa pojedyncze tapczaniki, TV i lodówkę,
  • domek kempingowy  5 osobowy z jedną dużą sypialnią wyposażoną w łoże małżeńskie, dwa pojedyncze tapczaniki oraz łóżko piętrowe, TV i i lodówkę.

Z domków wychodzi się bezpośrednio na zadaszony taras wyposażony w ławy i stoły, przy których można spożywać przygotowane posiłki lub odpoczywać w cieniu. Bezpośrednio z tarasu wchodzi się do kuchni i sanitariatów przynależnych do domków. Kuchnia jest w pełni wyposażona, sanitariaty składają się z dwóch toalet i dwóch kabin prysznicowych. Dostęp do tego zaplecza kuchenno/sanitarnego mają również turyści z przyczep campingowych.

Przyczepy kampingowe:

dwie przyczepy kempingowe 3- i 4-osobowa, każda z TV,

Piętro budynku:

w budynku mieszkalnym całe piętro oddajemy również do Państwa dyspozycji. Składa się ono z trzech pokoi, aneksu kuchennego oraz toalety i kabiny prysznicowej. Mały pokój jest dwuosobowy, środkowy pokój może pomieścić od 2 do 4 osób, skrajny pokój jest trzyosobowy. W każdym pokoju jest TV.

Pole campingowo-namiotowe:

Dysponujemy dużym polem campingowo-namiotowym wyposażonym w przyłącza prądu. Letnicy korzystający z pola mają udostępnione dwie kabiny prysznicowe i dwie toalety do swojej dyspozycji.

Dodatkowe usługi:

Świadczymy również usługę zimowania łodzi i przyczep campingowych.

Na zamkniętej i oświetlonej posesji można bezpiecznie zaparkować samochód, rowery można przechowywać w zamkniętym pomieszczeniu. Na posesji znajdują się meble ogrodowe, altana ogrodowa, huśtawka, boisko do siatkówki, grile przenośne, miejsce na ognisko (za drobną opłatą zapewniamy drewno na ognisko), plac zabaw dla dzieci.

Dzwoń lub napisz

telefon stacjonarny:
87 421 1710
 
telefon mobilny:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wysyłając pytanie akceptuję Politykę Prywatności,